publikováno 3. 2. 2023

Pozvání na dvojici výstav v kině Hvězda

Pozvání na dvojici výstav v kině Hvězda

Už od příštího pátku 9. 2. se můžete do foyer kina Hvězda vydat na dvojici výstav, které vznikly díky projektům na podporu aktivit pro děti. Výstavy nazvané „Poznej HRAdiště“ a „Jak se žije na prázdninách u tetičky na dědině“ připravili Městské informační centrum, Region Slovácko, Park Rochus, o. p. s. a Dům dětí a mládeže Šikula.

Návštěvníci výstav si mohou prohlédnout interaktivní skládačku uherskohradišťských střípků a nahlédnout do života táborníků na Rochusu. Pro ně samotné bude připravena velká skládačka a další překvapení.

Cílem výstavy „Poznej HRAdiště“ je seznámit nejmenší děti s historií, vznikem a památkami města Uherské Hradiště hravou formou. Pomyslná prohlídka města je zpracována do podoby interaktivní skládačky z velkých obrázků. Co obrázek, to vyprávění o některé z uherskohradišťských památek či událostech.

Výstava „Jak se žije na prázdninách u tetičky na dědině“ vás ze zasněženého únorového dne vytáhne do slunečného léta na příměstský tábor ve skanzenu Rochus. Díky výstavě budete mít možnost nahlédnout na denní náplň táborových dnů.

Nové aktuality

SLOVÁCKÝ FESTIVAL CHUTÍ A VŮNÍ
13. 9. 2023

SLOVÁCKÝ FESTIVAL CHUTÍ A VŮNÍ

Milí návštěvníci, zveme Vás na další ročník Slovácký festival chutí a vůní , který se uskuteční jako obvykle u nás ve skanzenu Rochus.

V SOBOTU 9. 9. 2023 NEBUDOU PROBÍHAT KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY
5. 9. 2023

V SOBOTU 9. 9. 2023 NEBUDOU PROBÍHAT KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY

Milí návštěvníci, z důvodu chystání akce pro veřejnost nebudou v sobotu 9. září probíhat komentované prohlídky skanzenu. V sobotu 14:00 hodin vás srdečně zveme na pořad 𝑨𝒋, 𝒕𝒚 𝒔𝒗𝒂𝒕𝒚́ 𝑹𝒐𝒄𝒉𝒖, 𝒅𝒂𝒋 𝒏𝒂́𝒎 𝒗𝒊́𝒏𝒂 𝒕𝒓𝒐𝒄𝒉𝒖, na který navážeme v neděli od 10:00 hodin oživenými…