publikováno 3. 2. 2023

Pozvání na dvojici výstav v kině Hvězda

Pozvání na dvojici výstav v kině Hvězda

Už od příštího pátku 9. 2. se můžete do foyer kina Hvězda vydat na dvojici výstav, které vznikly díky projektům na podporu aktivit pro děti. Výstavy nazvané „Poznej HRAdiště“ a „Jak se žije na prázdninách u tetičky na dědině“ připravili Městské informační centrum, Region Slovácko, Park Rochus, o. p. s. a Dům dětí a mládeže Šikula.

Návštěvníci výstav si mohou prohlédnout interaktivní skládačku uherskohradišťských střípků a nahlédnout do života táborníků na Rochusu. Pro ně samotné bude připravena velká skládačka a další překvapení.

Cílem výstavy „Poznej HRAdiště“ je seznámit nejmenší děti s historií, vznikem a památkami města Uherské Hradiště hravou formou. Pomyslná prohlídka města je zpracována do podoby interaktivní skládačky z velkých obrázků. Co obrázek, to vyprávění o některé z uherskohradišťských památek či událostech.

Výstava „Jak se žije na prázdninách u tetičky na dědině“ vás ze zasněženého únorového dne vytáhne do slunečného léta na příměstský tábor ve skanzenu Rochus. Díky výstavě budete mít možnost nahlédnout na denní náplň táborových dnů.

Nové aktuality

I o Velikonocích bude skanzen Rochus otevřen
24. 3. 2023

I o Velikonocích bude skanzen Rochus otevřen

Nově jsme si pro návštěvníky uherskohradišťského muzea v přírodě připravili program i během velikonočních svátků. Zveme vás na Velikonoční prohlídky ve skanzenu Rochus. 🌷🌿

Velikonoční prohlídky ve skanzenu Rochus
16. 3. 2023

Velikonoční prohlídky ve skanzenu Rochus

Ještě nemáte plány na letošní Velikonoce? Vydejte se do muzea v přírodě Rochus na 𝑽𝒆𝒍𝒊𝒌𝒐𝒏𝒐𝒄̌𝒏𝒊́ 𝒑𝒓𝒐𝒉𝒍𝒊́𝒅𝒌𝒚!