Velikonoce ve skanzenu Rochus

Velikonoce ve skanzenu Rochus

Milí návštěvníci,

připravili jsme pro vás o Velikonocích volné prohlídky, které začínají na Zelený čtvrtek a kromě Velkého pátku budou pokračovat až do Velikonočního pondělí včetně.

Výhodou volných prohlídek je, že si skanzen můžete projít vašim tempem a nahlédnout do usedlostí sami. Budou tam na vás čekat naši průvodci, kteří vám dle vašeho zájmu něco poví o usedlostech, ale i o zvycích v období Velikonoc, dají vám ochutnat čerstvě upečené jidášky, krasličářky vám ukáží, jak se batikují a nebo lepí slámou kraslice, chlapci z dětského souboru budou hrkat, můžete si uplést pomlázku a nebo jen tak si užít nejkrásnější výhled na Uherské Hradiště.

Otevíráme vždy v 10.00 hodin a brány skanzenu zavíráme v 18.00 hodin.

Přijďte, těšíme se na vás!

publikováno 26. 3. 2024

Nové aktuality

Komentované prohlídky v dubnu
12. 4. 2024

Komentované prohlídky v dubnu

Milí návštěvníci, teplé a slunečnépočasí zve k vycházkám do přírody. Spojte vycházku s komentovanou prohlídkou našeho skanzenu, zastavte se na kávičku, sklenku lahodného vína od Vinařství Medek či vychlazené pivo z Jarošovský pivovar. Otevřeno v dubnu máme vždy v sobotu a neděli od 10.00 do 18.00.

Velikonoce ve skanzenu Rochus
26. 3. 2024

Velikonoce ve skanzenu Rochus

Milí návštěvníci, připravili jsme pro vás o Velikonocích volné prohlídky, které začínají na Zelený čtvrtek a kromě Velkého pátku budou pokračovat až do Velikonočního pondělí včetně. Výhodou volných prohlídek je, že si skanzen můžete projít vašim tempem a nahlédnout do usedlostí sami. Budou…